VÁNOČNÍ SETKÁNÍ VV OSH TEPLICE

V sobotu 11. 11. se konalo v Košťanech vánoční setkání výkonného výboru OSH Teplice. Akce se zúčastnili i vedoucí a rozhodčí našeho okresu. Účast byla opravdu hojná a program bohatý.

Zahájení si vzala na starost okresní starostka, která všechny přítomné přivítala a seznámila s programem. Hned poté přítomní shlédli překvapení od našeho okresního fotografa Mirďase, který si pro nás připravil video ze soutěží roku 2023.

Po zhodnocení činnosti OSH Teplice za uplynulý rok ve formě zpráv jednotlivých odborných rad přišla na řadu asi ta nejpříjemnější a nejhezčí část večera. Vybraní jednotlivci byli oceněni medailí za příkladnou práci a medailí za zásluhy, členové ORM odbrželi nové softsheelové bundy a všichni pak malý vánoční balíček.

Hřebem večera pak bylo předání finančního daru našemu fotografovi Mirďasovi jako poděkování za úžasné fotografie, které pro nás celý rok na soutěžích fotí. A dále pak poděkování Ádovi Langrovi za dlouholetou a úspěšnou spolupráci s HZS Teplice. A aby paní starostce nebylo líto, že jen ona rozdává dárky, obdržela jako poděkování za její práci pro sbory poukázky na masáž a do termálního bazénu.

Po oficiální části následovala volná zábava. Celá akce se velmi vydařila, děkujeme obci Košťany za poskytnutí sálu a členům SDH Košťany a Střelná za pomoc s přípravami.

Blíží se sice konce roku, sezóna skončila, ale my v OSH už pilně pracujeme v přípravách na další rok.

Foto by Mirdas:
https://www.rajce.idnes.cz/oshteplice/album/vanocni-setkani-vv-osh-teplice-11-10-2023-kostany

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *