KRAJSKÉ KOLO HRY PLAMEN, DOROSTU A PS 3. – 5. 6. 2022 KRUPKA + ÚSTÍ nad LABEM

Fotogalerie:

Od pátku do neděle probíhalo krajské kolo. Pátek a sobota dopoledne v Krupce krajské kolo hry Plamen, které se zúčastnilo celkem 6 družstev. Postup na mistrovství ČR si vybojovalo družstvo SDH Vědomice (okres LT), naši borci Kostomlaty-Lhenice se nakonec po napínavém sobotním souboji a po vítězství na štafetě 4x60m a požárním útoky umístili na parádním 3. místě. Bednová umístění doplnily holky z SDH Obora (okres LN).

V sobotu odpoledne se dění přesunulo do Ústí nad Labem, na Městský stadion, kde proběhla soutěž dorostenců, jednotlivců a družstev.

Za náš okres bojovali jednotlivci z SDH Srbice a SDH Košťany a Střelná. Parádní postup na MČR dorostu získala Tonča Mauleová (SDH Srbice). Obrovská gratulace a hodně štěstí na republikovém kole. Výkony ostatních našich dorostenců byly také obdivuhodné (Martin Kejval 2. místo, Tobiáš Kanta 3. místo – oba SDH Srbice, Božena Burešová 4. místo – SDH Košťany a Střelná).

V kategorii družstev postoupili dorostenky i dorostenci z SDH Vědomice (okres LT).

V neděli pak proběhl závod mužů a žen. A tam jsme také mohli slavit. Družstvo mužů SDH Lhenice po napínavém finiši na útokách zvítězilo s rovněž postoupilo do celorepublikového kola, které se bude konat koncem srpna v Pardubicích. Gratulujeme!

Na závěr děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě celého víkendu, bylo to náročné, ale opět jsme ukázali, jak jsme skvělá parta, dokážeme se semknout, držet a fungovat pohromadě. Věříme, že se krajské kolo vydařilo..a teď hurá přípravy na MČR dorostu, které proběhne 1.-3.7. v Ústí n. Labem. 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *