NOČNÍ KOHOUT 4. 7. – POZVÁNKA

noční kohout noční kohout2

PROPOZICE

Přihlášky můžete zaslat maximálně do 26. června na:

–      hajhasici@seznam.cz
–      Po domluvě s Martinem Linkem

Počet družstev z důvodu epidemie omezen na 10 v každé kategorii. Zaregistrována budou družstva, která zašlou přihlášku dříve.

Občerstvení zajištěno pro přihlášená družstva.

Soutěžní družstva budou mít možnost přespat u hasičárny (vlastní stany).

Program:

16:00 příjezd – stavba stanů (přespání u hasičárny)
18:00 slavnostní předání nové techniky (Tatra 815)
18:30 registrace družstev (do 19:00)
19:00 turnaj ve vybíjené (kategorie dospělý, děti, dospělý a děti)
20:30 nástup soutěžních družstev
21:00 požární útoky mladší žáci (na konci vyhlášení výsledků ML žáci)
22:00 požární útoky starší žáci
23:00 finále o Nočního Kohouta a vyhlášení výsledků

Soutěž se uskuteční v rámci oslav 75. výročí založení SDH Háj u Duchcova

 PRAVIDLA

Soutěžit se bude v požárních útocích dle směrnice Plamen, a to ve dvou kategoriích: mladší žáci a starší žáci (věkové kategorie dle směrnic Plamen). Terče sklopné.

Pořadatel zajistí: přenosnou stříkačku (Tohatsu), nádrž s vodou, základnu, přetlakový ventil, terče a potřebné osvětlení. Vše ostatní každé družstvo vlastní.

Soutěžní družstvo bude mít jeden pokus – každé družstvo bude mít k dispozici jednu nádrž vody na požární útok (POZOR – voda se v průběhu soutěžního pokusu nedopouští!). Příprava základny – 4 minuty, mohou být dva vedoucí.

Finále Noční Kohout:

První dvě družstva z kategorie starších žáků postupují do finále o Nočního Kohouta.

Původní družstva starších žáků, která postoupila, budou rozpuštěna a každý ze 14ti finalistů se seřadí na určeném místě. Pouze strojníci u družstev zůstávají na svých pozicích. Zbývající závodníci si budou losovat pozici a družstvo, ve kterém budou soutěžit. Tímto vzniknout dvě nová družstva složená z předchozích postupujících. Navíc každý (kromě strojníka) bude mít novou pozici. Tato dvě družstva se spolu s družstvy dospělých utkají o Nočního Kohouta.

Ve finále o Nočního Kohouta mohou být maximálně dvě družstva dospělých. Družstva dospělých budou složena náhodně z řad zájemců. Rovněž i dospělí si budou losovat pozici a družstvo, ve kterém budou soutěži. Opět pouze strojníci zůstávají stejní.

Soutěžní pokus – každý má jeden pokus, voda se opět nedopouští, pouze ve finále o Nočního Kohouta bude před soutěžním pokusem spojeno savicové vedení pro všechny družstva. Pouze sací koš nebude předem našroubován – viz pravidla mladší žáci. Nově poskládané družstvo má maximálně 5 minut na domluvu a následně 4 minuty na přípravu základny.

Pořadatel si vyhrazuje právo změny a úpravy pravidel!

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.